Funkcja:

【Oszczędność energii i ekologia】 wykorzystując energię słoneczną do ładowania, oszczędzaj wyższe rachunki za energię elektryczną.W ciągu dnia wydajny panel słoneczny przekształca światło słoneczne w energię elektryczną, przechowywane we wbudowanej akumulator baterii.Wbudowany akumulator ma większą pojemność i może być używany około 10 godzin w nocy po pełnym naładowaniu.

【Scenariusze wielu aplikacji】wysokiej jakości drut miedziany dość elastyczne, łatwo wygina się w każdą formę, która ci się podoba.Te smyczki lampy są doskonałym dekoracyjny dodatek do oświetlania wewnętrznych i zewnętrznych pomieszczeń.Można użyć do ogrodu,podwórka, patio, drzewa, zasłony, pokładów, schody, ścieżki, itp. Ciepłe białe światło tworzy ciepłą atmosferę.

【8 trybów i 2 przełącznika】są dwa przyciski on/ off i mode.Można użyć przycisk Mode, aby wybrać osiem różnych trybów, aby wybrać efekt oświetlenia, który wolisz i stworzyć romantyczną atmosferę.Wspaniałe światła mają również funkcję pamięci, gdy otworzysz je następnym razem, wyświetlacz trybu będzie ostatnim, który wybrałeś, nie trzeba go resetować.

【Wodoodporna i odporna na wysokie temperatury】 wodoodporne właściwości IP55, odporna na każdą pogodę podczas korzystania na wolnym powietrzu.Nie martw się, aby użyć ich w deszczu.Odporność termiczna funkcja pozwala przy długotrwałym stosowaniu nie przegrzewać.

Specyfikacja:

Typ Elementu: Słoneczne Smyczki Światła

Długość świetlnej struny: 20 m

Ilość Diod Led: 200 Diod Led

Wodoodporny poziom: IP65

Materiał: Plastik

Zasilanie: Energia Słoneczna

Kolor Led: Ciepły Biały, Biały, Wielokolorowy

Panel słoneczny: 2V 300ma

Wbudowana bateria NI-MH rozmiar AA

Czas pracy: ponad 8 godzin

Czas ładowania: 6-8 godzin

Listę Pakietów:

1 x słoneczne światła polecenia

1 x słoneczne światła polecenia

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)