1 Tool Parts Grass Trimmer Parts Brush Cutter Recoil Starter For CG430/CG520/BG430/BG520 Grass Cutter Starter Parts 40-5/44-5

Dane techniczne

100% nowa marka.

Części przycinania trawy CG430/CG520/BG430/BG520, rozrusznik odrzut кустореза dla części 40-5/44-5 frezu trawy

Zupełnie nowy,nie oryginalny,ale może zmieścić się na oryginalnym samochodem.

Listę Pakietów:

rozrusznik x 1 szt.

Uwaga: nie ma detalicznej skrzyni.Bezpiecznie zapakowany w pęcherzykowaty worek.

Polityka Dostawy

Wysyłamy na całym świecie.

Wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adresem alipay.Proszę, upewnij się, że twój adres w alipay zgodny z adresem dostawy, zanim zapłacisz.

Towar zostanie wysłany pocztą w ciągu 24-48 godzin roboczych po dokonaniu płatności (za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych).

Czas przyjazdu (przybliżony):

* Stany Zjednoczone/wielka Brytania/Australia/Kanada:14-21 dzień roboczy(18-29 dni).

* Niemcy/Francja/Hiszpania/Europa Wschodnia:18-25 dni roboczych(24-35 dni).

* Inne kraje:25-35 dni roboczych(35-49 dni).

Czas dostawy tylko ocenia i nie jest gwarantowana.Jeśli nie dostać towar przez 60 dni , prosimy o kontakt z nami w celu rozwiązania.

Dla odbiorców hurtowych zakupów o wadze ponad 2 kg możemy zaoferować ekspresowy sposób, jak pokazano poniżej:

EMS trwa zwykle 7-10 dni, aby dotrzeć.

DHL, UPS, FedEx, TNT zwykle trwa 5-8 dni roboczych przyjechać.

Sposób płatności

Akceptujemy Alipay.Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.Najlepszym sposobem jest bezpośrednie płatności online, którą możesz wybrać sami.Jeśli potrzebujesz inne warunki płatności, prosimy o poinformowanie nas o tym przed złożeniem zamówienia.

Płatność musi być odebrany w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, w przeciwnym razie zamówienie zostanie nieprawidłowy lub anulowane przez system.

Jeśli kupiłeś u mnie kilka towarów, możesz wysłać mi jeden płatność za wszystkie przedmioty zamiast płacić za nich osobno.Gdy naciśniesz przycisk Zapłać teraz, system automatycznie wykryje, czy inne przedmioty, które zostały zakupione u nas, i połączy je do recenzji.

Zasady zwrotu

Wszystkie transakcje sprzedaży są uważane za ostateczne.

Jeśli towar, który otrzymałeś wadliwy lub uszkodzony w dłuższym tranzycie, prosimy o kontakt z nami swobodnie.Damy ci zadowalające rozwiązanie jak najszybciej.

Jeśli z innego powodu chcesz wysłać go z powrotem do nas, będziesz odpowiedzialny za zwrot kosztów wysyłki, a my wyślemy wymianę po otrzymaniu zwróconego towaru.

Zostawimy pozytywną opinię o otrzymaniu oczyszczonego pełnej płatności.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś zadowolony z towaru po jego otrzymaniu.

Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu, proszę, nie spiesz się, aby zostawić niski DSR (mniej niż pięć gwiazdek) lub neutralny/negatywny komentarz.Po prostu skontaktuj się z nami w celu rozwiązania problemu w każdej chwili.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić państwu najlepsze rozwiązanie jak najszybciej.Proszę, pamiętaj z nami.

Tylko Poważny Kupujący!Proszę, złóżcie zamówienie tylko w przypadku, jeśli zgadzasz się ze wszystkimi warunkami.

Skontaktuj się z nami

Wiadomość e-mail/Asd3.pl jest priorytetem naszego działu obsługi klienta..

Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 1-2 dni roboczych, proszę sprawdzić swoje moje posty na wypadek, jeśli twój kod dostawca ma zbyt agresywny spam-filtr blokujący e-mail Asd3.pl.Napisz do nas jeszcze raz.

  • marka: ДРЕЛД
  • Typ: Części Narzędzia Ogrodowe
  • Numer Modelu: Początkujący
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)