Polecenie Wyjaśnić Nazwę

Materiał

naturalny kwarc kryształ waga 1000g długość 50-70mm Szerokość mm Wysokość mm płatność

* Płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni po zakończeniu licytacji.Proszę, upewnij się, że adres "Ship To" w swoim rachunku escrow jest poprawny.

* Klienci międzynarodowi należy pamiętać, że cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Dostawa I Rozładunek

* Część będzie zanurzony od słupa wieloryba standardową międzynarodową wysyłką (z numeru przesyłki).

* Wysyłam towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.Zazwyczaj pojawia się w ciągu 30 dni roboczych.Jeśli potrzebujesz wysyłka EMS, proszę nie wahaj się skontaktować się ze mną.Oferujemy kilka opcji dostawy w następujący sposób:

1. Obsługa SAL (obsługa SAL trwa około 18-30 dni.taniej i szybciej)

2. air wysyłka (air dostawa trwa około 15-20 dni,szybciej, ale drogie)

3. wysyłka EMS (EMS trwa około 6-10 dni.najszybszym, ale bardzo drogi)

4. transport morski (morski trwa około 45-60 dni, lepiej nie wybierać morskiej dostawę, jeśli nie masz cierpliwości czekać tak długo w ciągu około 2 miesięcy.najtańszy, ale bardzo powolny)

W Połączeniu Wysyłka

* Cieszę się połączyć na dostawę towarów, wygrany/zakupiony w ciągu 7 dni.

* Możesz uzyskać rabat 15% na dostawę.

* Połączenie rabat na wysyłkę jest dostępna tylko w przypadku, jeśli robisz jeden pełna płatność.Proszę poczekać, aż wszystkie aukcje skończą.Po za tym, proszę, napisz do Mnie na e-mail dla przełączania faktury, jeśli jeszcze tego nie zrobił.

Zasady zwrotu

* Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony, skontaktuj się ze mną natychmiast.Towary mogą być zwrócone w ciągu 7 dni po otrzymaniu do 100% zwrotu. * Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu i w warunkach wysyłki, nie są zużyte i nie zmienione.

Warunki

Towary są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Jeśli towar jest uszkodzony pocztą, mogę zwrócić koszt wysyłki i zrekompensować ci trochę pieniędzy.

Wysyłam paczki pocztą Chin.Jeśli przesyłka zaginęła na poczcie, mogę wysłać przesyłkę ponownie lub wysłać pełne pieniędzy.

Odpowiadam na e-maile 7 dni w tygodniu.Jeśli nie można uzyskać odpowiedzi od mnie w ciągu 2 dni, to oznacza, że nie możemy uzyskać swój adres e-mail.Proszę, upewnij się, że wysłałeś maila na odpowiedni adres e-mail.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować.Jestem gotów rozwiązać każdy problem z moimi klientami.Dołożymy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni.(^v^)

  • Styl: Twórczość Ludowa
  • Materiał: Kamień
  • Regionalna Cecha: Europa
  • marka: gagny
  • Temat: Maskotka