Części Tabletu

210*125 210*126 GT911 9-calowy samochodowy odtwarzacz DVD-nawigator pojemnościowy ekran dotykowy darmowa wysyłka

Rating
zł47.25 zł44.91

210*125 210*126 GT911 9-calowy samochodowy odtwarzacz DVD-nawigator pojemnościowy ekran dotykowy darmowa wysyłka

Zamówienie musi być uiszczona w ciągu 3 dni, aby uniknąć anulowania zamówienia.

Możesz zapłacić za zamówienie przez ESCROW , wiodącą trójstronnej online-płatności platformę.Escrow pozwala bezpiecznie płacić w internecie, nie ujawniając dane twojej karty kredytowej.Twoja płatność zostanie wysłany do nas tylko po potwierdzeniu zadowalające otrzymanie zamówienia.Warunkowe depozyt-jest to szybkie, darmowe i proste w użyciu.

Obecnie metody płatności obsługiwane przez Escrow, zawierają Moneybookers, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i przelew bankowy.Można również płacić przez niektóre debetowej, w tym Maestro, Solo, Carte Bleue, PostePay, Wizytówka, 4B i Euro6000.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wpłaty, prosimy o kontakt z nami.

Na Asd3.pl są dostępne trzy poziomy dostawy: ekspresowe wysyłki, standardowa wysyłka i niedroga wysyłka.Przewidywany czas dostawy i usługi, dostawy każdego poziomu są podane w poniższej tabeli.

Poziom Obsługi

Przewidywany Czas Dostawy

Usługi transportowe na poziomie

Ekspresowe Dostawy

3-7 dni

DHL, UPS, FedEx, TNT i SF

Standardowa Wysyłka

5-10 dni

EMS, ePacket i DHL GlobalMail

Tańsza Wysyłka

15-26 dni

Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta

Lotnicza Przesyłka Poczta Wieloryba

Air Mail Poczta Hongkongu

Lotnicza Przesyłka Poczta Hongkongu

Oferujemy państwu lepiej wziąć pod uwagę zarówno szybkość dostawy i koszt wysyłki, aby zdecydować, jaki poziom usług dostawy jest właśnie dla ciebie.Dobierzemy dla ciebie najlepszą schemat dostawy z wybranego poziomu usług dostawy podczas składania zamówienia.Ponadto, upewnij się, że adres dostawy jest poprawna i dostarczany .Nie ponosimy odpowiedzialności za straty przy dostawie, spowodowane przez nieprawidłowe lub недоставленными adresami klientów.

Towar(Y), który zamówiłeś, zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (za wyjątkiem okresów świątecznych) od potwierdzenia płatności .

Koszt wysyłki, podany na Asd3.pl, obejmuje dopłaty paliwowe, ale nie cła importowe, podatki lub inne opłaty celne.Kupujący powinien pomóc oczyścić urząd celny (jeśli to konieczne) i zapłacić za wszystkie dodatkowe koszty poniesione oraz (jeśli są dostępne).Na twoją korzyść możemy zadeklarować towar jako prezent, wzór czy coś w niższej cenie niż cena, którą zapłacił, aby pomóc zminimalizować lub uniknąć ceł importowych, podatków lub innych opłat celnych.Chociaż nie możemy zagwarantować brak pobieranych podatków, które zależą od prawa danego kraju, w większości przypadków zamówienie będzie podlegać opodatkowaniu .

Możesz śledzić wysyłanie za pomocą numeru śledzenia, które ci dajemy.Jeśli nie możesz uzyskać status swojej przesyłki lub uważasz, że nienormalne, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.Pomożemy ci sprawdzić go ze skrzynką oddziału lub przez kuriera i ściśle współpracujemy z tobą, aby rozwiązać ten problem.Jeśli towar zostanie pominięty, wyślemy go ponownie lub zwrócimy pieniądze.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są "jak zaznaczono w ich opisach.

12 miesięcy ograniczonej gwarancji manufaktury na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych lub pominiętych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

Wszystkie części są sprawdzane i pakowane są w dobrym stanie przed wysłaniem.

Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz swój towar prosimy zwrócić go do nas w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy .Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci nowy, bez dodatkowych opłat lub zwrotu po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci dobry jeden po otrzymywać brakowego szczegół.

  • Typ Ekranu: Ekran Oporu
  • Rozmiar Wyświetlacza: 7~10 cali
  • Kompatybilny Marka: Uniwersalny
  • Numer Modelu: N/A
  • Rozmiar Ekranu: 9 cali
  • Typ Produktu: Panel Dotykowy Tabletu
  • marka: XinRongSC-100