Automatyczna перистальтическая woda z toalety oleju duchów kruszywa pompy sterylizuje zastępczy dezynfekcji maszyny plombowania wody

Niektóre funkcje maszyny potrzebują пневматике, proszę podać sprężarka powietrza do użytku.

1.wypełniacz może płynąć tylko przez węża, nie przechodząc ani jednej części w samochodzie, i nie uszkodzić głowicę pompy.

2. samochód można wypełnić z wysoką temperaturą i maksymalna temperatura może osiągnąć 180 stopni

3.uszczelniające materiały, które nie mogą być naprzemiennie, zanieczyszczone, mogą być zastąpione różnymi węży, nie ma możliwości zanieczyszczenia krzyżowego, dezynfekcja i czyszczenie jest bardzo wygodne.

Specyfikacja maszyny plombowania:

1. dostawca siły: 220V /110V 50HZ/60HZ

2.wypełniając przepływ: 1.5 l/min w dyszy (wypełniając prędkość wody maksymalna)

3. wypełniając dysze: dysza 4pcs

4. wypełniając produkty: cieczy perfumy,olej,mleko,czysty sok,woda etc.

5. opakowanie :butelki od 5 ml do 500 ml

6. Saurce powietrza : 0.4-0.7 Mpa

7. rozmiar maszyny: 1650*850*650 mm,waga: 80kg

Maszyna ta jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym,kosmetyce,medycynie przemysłowej,wyjątkowa dla płynnej plombowania i również mógł używać kosmetycznych plombowania że pasta balsam nie jest gruby.

Warunki dostawy i płatności:

Jeśli robisz dostosowywającej samochód,to proszę potwierdzić datę dostawy z nami.Poproś usługi dostawy upadku.Jednak zasady są różne w każdym kraju,więc kupujący,proszę,po prostu daj nam znać swój wniosek(w odniesieniu do etykietowania,pakowania,deklaracji,faktur, itp.) W oznakowaniu kupującego.Będziemy postępować zgodnie z instrukcjami.Jeżeli towary,które kupiłeś, zatrzymanych przez urząd celny z Chin, my ich nie odzyskamy.

Gwarancja:

**Okres gwarancji wynosi jeden rok od daty zakupu.

**Jeśli masz jakiś problem z otrzymanym towarem,proszę, poinformuj nas o tym w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru.Proszę, skontaktuj się z nami przed wysłaniem towar z powrotem!!Jeśli problem naprawdę istnieje,wymiana lub zwrot dostępne po tym, jak otrzymamy towar w dobrym stanie;zwrot kosztów zostanie dokonany po otrzymaniu zwróconego towaru.

Opinie:

Szanowni klienci,

Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów,prosimy,pomóż nam dać pozytywną opinię,jeśli występuje problem z towarem,po prostu skontaktuj się z nami przed wyjazdem każdy negatywny komentarz tutaj, ponieważ uważamy, że wszelkie problemy zostaną rozwiązane po aktywnej współpracy i dobrej komunikacji!

Można wybrać różne produkty z naszego sklepu i zostawić nam wiadomość,i zostawić swoje dane kontaktowe,odpowiemy w najbliższym czasie.

  • Dokładność Wypełnienia: Dokładność około 1,5%
  • marka: MANSHENG
  • Wypełniając Prędkość: 1,5 l/min na wtryskiwacze
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)