Cechy:

1,100% czystej cienkiej Poly mesh

2.element zawieszony pierścień w centrum

3.pochodzi z haków i pętli/pierścieniem

4.ozdobione koronką

5.Dodaj romans i elegancja w każdej sypialni

6.chroni od komarów, much i innych irytujących owadów

Dane techniczne:

1.Materiał: Poliester

2.Kolor: Biały

3.Średnica Pierścienia: 24"

4.wysokość: 110"

5.obwód dna: 335"

6.waga:226 g

Pakiet zawiera:

1 x eleganckiej koronki baldachim łóżka moskitiera Biały

Uwaga: wiata nie ma szczeliny.Ale ta konstrukcja jest o wiele lepiej odstrasza komary i sprawia, że twój sen wygodne!

Uwaga : tak jak Poczta polska nowa polityka o pełnej nazwy , proszę, każdy klient oferuje pełne imię i nazwisko, zanim płacić na rachunku adresie .Dziękujemy za wspaniałą współpracę !

Wysyłka:

Przy składaniu zamówienia proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wyślemy szczegóły wśród 5 dni jak tylko twoja płatność zostanie zakończone.Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkie międzynarodowe dostawy ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

ZWROT:

My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeżeli towary uszkodzone lub utracone w przypadku zwrotu, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Gwarancja I Serwis:

Oferujemy bezpłatną wymianę na 1 miesiąc.Kupujący może żądać wymiany w ciągu 15 dni od momentu otrzymania przez klienta towaru.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Oferujemy także 12-miesięczna bezpłatna konserwacja.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Jeśli jakakolwiek część powinna być wymieniona, kupujący musi również pokryć koszty części zamiennych.

Przed odesłaniem towaru Proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistyki z nami.Po tym jak podasz szczegóły firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

Opinie:

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

 • Skorzystaj z: Podróże
 • Cechą: Składany
 • Styl: Pałac Moskitiera
 • Materiał: 100% nylon
 • Forma: okrągły
 • marka: WHPHous
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Grupa Wiekowa: Dorośli
 • Funkcja: Moskitiera
 • Obowiązujące Ludzie: Uniwersalny
 • Typ: Jedno-drzwi