inne

Luksus do wyplatania 22" 100 nici/lot bezpośredni kolor tęczy zielony żółty różowy syntetyczny jestem końcówka pióra przedłużanie włosów

Rating
zł75.40 zł41.45

Luksus do wyplatania 22" 100 nici/lot jedwabiste Tęcza kolor zielony żółty różowy syntetyczny jestem końcówka pióra przedłużanie włosów

1.różnice w kolorze mogą być spowodowane innymi przyczynami, takimi jak odbicie kolorów w monitorze, oświetlenie, tło, itp.

2 .Te zdjęcia wykonane osobiście, tylko dla odniesienia, być może, z jakiegoś powodu, rozmiar i kolor różnią się od rzeczywistych włosów, proszę, dominują w naturze, dziękuję za zrozumienie i wsparcie.

nano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano ringsnano

1 .Wszystkie towary znajdują się w magazynie i są wysyłane do ciebie jak najszybciej po otrzymaniu płatności. 2 Należy pamiętać, że towary zakupione w weekendy i święta wysyłane są w następujące dni robocze. 3. proszę podać swoje wymagania, takie jak kolory, dodatki, cena deklaracji itp., W AlibabaTrademanager lub przez e-mail lub napisz do mnie, po dokonaniu płatności. 4. nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia z powodu niewłaściwego obchodzenia się przewoźnika, celnych, opóźnień lub innych okoliczności będących poza naszą kontrolą. 5. z powodu odprawy celnej przesyłki, wysyłane do Rosji/Brazylii, mogą zająć więcej dni.Dla pakietów pobieranych przez organy celne, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za to pytanie, bo taka jest lokalna polityka, proszę zrozumieć.

mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie mikro-nano pierścienie

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Dbałość o klienta jest naszym priorytetem, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów po zakupie u nas, proszę , nie zostawiaj neutralną lub negatywną opinię po pierwsze, jesteśmy zawsze gotowi zaoferować nasze najlepsze usługi dla ciebie, więc proszę, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc ci rozwiązać wszelkie problemy odpowiednio.Sprawdź szczegóły po tym, jak otrzymasz przesyłkę, jeśli nie jesteś zadowolony z szczegółami, proszę, nie używaj ich i skontaktuj się z nami, aby powrócić zwrócić uwagę: dla zużytych lub uszkodzonych części, z powodu swojej przyczyny, nie będziemy przyjmować zwrotu części; koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

1. akceptujemy płatności przez Paypal, Escrow, Visa, Western Union, itp.

2. kupujący powinien wysłać płatności jak najszybciej, a następnie możemy wysłać towar ci czas.

3.Łączna kwota zaległości to ostateczna aukcji cena plus koszt wysyłki.

4. proszę, zapłać i podaj nam sprawdzony adres dostawy jak najszybciej, aby uzyskać szybką obsługę.

Proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące płatności płatności.

1. cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

2. proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

3. Opłaty te zazwyczaj pobierane przez firmę w zakresie dostawy towarów (dostawy) lub gdy bierzesz towar ?nie należy mylić ich z dodatkową opłatą za wysyłkę.

4. proszę, upewnij się, że podałeś poprawny, precyzyjny i dokładny adres dostawy (imię i nazwisko, numer telefonu i adres potrzebne)

mikro-nano-pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro-nano - pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro - nano - pierścienie mikro-nano - pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro-nano-pierścienie mikro-nano-pierścienie

1. napisz do nas, od 9:00am.to 18:00. (GMT+8) od poniedziałku do soboty.

2. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas i daj nam szansę pomóc.Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego (za wyjątkiem świąt państwowych w Chinach).Jeśli nie otrzymasz naszą odpowiedź, proszę uprzejmie wyślij ponownie wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej.

3.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w dni świąteczne (w tym niedziela).

  • Typ Kolor: Czysty Kolor
  • marka: Luksus Do Wyplatania
  • Konsystencja: Hetero
  • Towary w opakowaniu: Tylko 1 Sztuka
  • Można Zrobić Trwałą: TAK
  • Numer Modelu: syntetyczne przedłużanie włosów z piór i tip
  • Materialna Rangi: Wysokotemperaturowy Włókno
  • Ciężar Właściwy: 100 g(+/-5 g)/sztuka