inne

Znak CE regulowana temperatura grill grill elektryczny grill do grillowania 6/8 kawałek kanapki lub herbaty kontakt Panini press grill

Rating
zł524.13 zł209.65

Typ wtyczki:

części maszyny:

INSTRUKCJA STOSOWANIA

1. Przed pierwszym użyciem вафельного piekarza usuń kurz z opakowania, wycieranie talerzy wilgotną szmatką.Usuń cały papier ochronny i papieru do pakowania.

2. podłącz przewód zasilający do gniazda sieciowego prądu przemiennego o napięciu 110 V. Ustaw przełącznik wł./wył. w pozycji "Wł".Skręć w "skali kontroli temperatury 230°C. Teraz zapali się zielony wskaźnik ocieplenia.

Uwaga: przy pierwszym użyciu вафельницы ona może mieć lekki zapach i trochę dymić.Jest to normalne i typowe dla urządzeń grzewczych.

3. Gdy światło gaśnie, urządzenie osiąga zadanej temperatury i gotowe do użycia.

Pamiętaj: gdy światło jest włączone, urządzenie nagrzewa się, gdy światło jest wyłączone, urządzenie osiągnie zadanej temperatury.Może się to zdarzyć podczas regularnego stosowania, aż urządzenie utrzymuje zadaną temperaturę.

4. Przed pieczeniem pierwszego gofry dnia użyj cukiernię szczotki, aby lekko przykryć górną i dolną nie siatkę oliwą lub roztopionym skróceniem, aby zmniejszyć ryzyko przywieraniu ciasta do siatki po ugotowaniu.Антипригарный spray do pieczenia dobrze nadaje się do tego celu.

Podpowiedź: to należy powtarzać co kilka partii gofrownicy .

5. łyżką wpisz dokładnie tyle ciasta, aby wypełnić dolną kratkę tak, aby maksymalne obszarze kraty zostały w pełni pokryte.

Wskazówka: w celu wypełnienia każdej siatki wafli, zajmuje około 1/3 szklanki płynnego ciasta, a ona musi wyglądać mniej więcej tak:

Czysty:

1. Daj вафельнице do całkowitego ostygnięcia, przed przystąpieniem do czyszczenia.

2. Upewnij się, że wafel żelaza jest odłączona od źródła zasilania.

3. za pomocą suchej szmatki usuń wszystkie pozostałe cząstki żywności.

4. Jeśli resztki jedzenia nadal, skorzystaj z płynem do mycia.To zniszczy płytki.

Uwaga:Jeśli chcesz użyć morskie drogi dostawy, prosimy o kontakt z nami.Jeśli chcesz zmienić ustawienie maszyny, prosimy o kontakt z nami.

Gwarancja:

Gwarancja na urządzenie wynosi 1 rok od daty wysyłki maszyny.

Uwaga:

1.It będzie sprawdzony naszym profesjonalnym technikiem przed wysłaniem z naszego magazynu.Jesteśmy w 100% gwarantujemy dobrą jakość woli dobrej jakości i dokładnie sprawdzić przed wysłaniem do ciebie,proszę, bądź pewny ciebie .

2.czas dostawy:organizujemy dostawę do ciebie natychmiast,ale jeśli dojdziemy do świąt,weekendów i innych terminów dostawy opóźnienia.Mam nadzieję, że będziemy mogli komunikować się ze sobą i możemy wydłużyć czas dostawy dla ciebie.

3.o sposobie wysyłki:wybieramy do odpowiedniej metody wysyłki według wagi i wielkości towaru.Jeśli waga towaru przekracza 90 kg, radzimy wybrać ocean sposób dostawy, aby zaoszczędzić koszty.Możemy również szanować swój wybór w zakresie sposobu dostawy.

4.dostawa:

A. zazwyczaj używamy DHL/ Fedex/ UPS/TNT/EMS, co zajmie około 5-15 dni w większości krajów.Dla Brazylii będziemy korzystać z EMS, który jest łatwo dla klientów, aby otrzymać towar.Wyślemy twoje zamówienie za pośrednictwem FedEX/DHL/UPS/TNT w zależności od aktualnej sytuacji bez wcześniejszego powiadomienia, na przykład, jeśli wybrałeś DHL free shipping, możemy wysłać UPS/TNT lub inny podobny Express-kurier !Jeśli twój adres należy do zdalnej strefie Fedex/DHL/UPS/TNT , to zobowiązanie klienta do zapłaty obowiązek strefy remore, otewise nie może być statkiem na zewnątrz.

B. nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne cło/podatek na import lub VAT, spowodowane w przypadku w kraju kupującego,

C. klientom Brazylii, Ukrainy i Rosji proponuje wybrać EMS jako dostawy way.it będzie kosztować 1 miesiąc więcej lub mniej, nawet jeśli zdecyduje się na to.Zapłata podatku jest obowiązkiem międzynarodowych nabywców, kupujący powinien skonsultować się z lokalnymi zwyczajami, ile będzie kosztować podatek.

Nasza fabryka:

Fabryczna warsztat:

Serwis, gwarancja i zwroty:

1. jeśli klienci mogą przynieść temu i wyślij do nas złamane części które używali mniej niż jeden rok.Wymienimy nowe części i wysłać do klientów.

2. kiedy potrzebna jest pomoc przewodnictwa ,wykonamy swoją siłę zrobić jej i соответствуемые pracy, szkolenie dostępne w Fabryce .

3.Jak tylko masz do czynienia z problemami ,lepiej opowiedz o reakcji sprzedaży z dowodami ...radzimy ze zdjęciami, które mogą silnie wspierać ciebie.Możemy przygotować części zamienne w następnej kolejności ponownie.Jeśli pilnie potrzebujesz, to ekspresowy opłaty uiszczane przez nabywcę.

4. Wszystkie produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysłaniem.

W przypadku, gdy towar jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas o tym w ciągu 3 dni od daty otrzymania i prześlij do góry uszkodzone zdjęcia.

5. produkty zwrócone po upływie 7 dni dostawy, mają prawo tylko do naprawy.

6.Wszystkie przedmioty powinny być zwrócone w oryginalnym stanie, aby mieć prawo do zwrotu lub wymiany towaru.Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie poniesione koszty wysyłki.

Opinie:

1.Proszę dać nam pięć gwiazdek pozytywne opinie.

2.Jeśli są jakieś problemy z towarem, prosimy o kontakt z nami.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swój problem.

Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się ze mną:

 • Mniejszy Rozmiar Grilla: 270*160mm
 • Typ: Elektryczna Formularz Kratka
 • Regulacja temperatury z kilkoma biegami: TAK
 • Napięcie Prądu (W): 220V
 • Numer Modelu: PG-001
 • Funkcja: Antyadhezyjna Gotująca
 • Антипригарный Materiał: Teflon
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Dowód: EMF
 • Wymienne Płytki: Kanapka-Talerze
 • Moc (W): 1500 W
 • Rozmiar Górnej Kraty: 270*160mm
 • Materiał: STOP
 • Rodzaj Formy Do Pieczenia: Fala Płyta
 • marka: HPH2O

 • Author: Rlgunz007
 • Date: 2021-01-21
 • The goods did not even send, tothawed only time, the money was returned
 • 1/5

 • Author: Magemarigold
 • Date: 2021-02-10
 • 3 months were blinking his head and as a result returned the money. I suspect that the goods were not shipped initially and, as I understood, I was not the first!!!!!
 • 1/5