LESU stal stalowa płyta A 1/14 Tamiya RC Tractor Truck Uni Wheel Car Model

Specyfikacja:

Marka: LESU

Materiał: stal nierdzewna

Nadaje się do: 1/14 Tamiya RC tractor truck, 1/14 uni, 1/14 model samochodu

Rozmiar: około 21*29,7 cm (8,3*11,7 cala)

ID: LS-ZK-K002

Pozycja zawiera: 1 szt. płyta ze stali nierdzewnej A

Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś pewien, że to właściwy towar, który chcesz, proszę, nie wahaj się zapytać mnie przed zakupem.

Zasady Wysyłki:

1, wysyłamy do nas, CA, Uk, FR, DE, PL, AU, JP, najwięcej krajów UE.Jeśli jesteś w innym kraju, skontaktuj się ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wysyłki przed zakupem.

2, kupujący z Izraela, Brazylii i Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, proszę, skontaktuj się ze sprzedawcą w celu dostawy, bo, być może, czasami nie możemy wysłać do kraju z powodu ograniczenia dostaw.

3, dostawa trwa 6-18 dni roboczych.

Zasady zwrotu:

Chcemy tylko mieć do czynienia z poważnym klientem.

Jeśli twój produkt otrzymał żadnego problemu, to proszę o kontakt ze mną, pomożemy i pozwól, jesteśmy bardzo zaznajomiony z tym produktem.

Proszę nie otwierać łatwo żądanie zwrotu pieniędzy w serwisie eBay, gdy okaże się problem, który prowadzi do złej pracy sprzedawcy, pomożemy do końca.

KLIENCI MIĘDZYNARODOWI PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszt wysyłki, opłaty te są na odpowiedzialność kupujących.Ale możemy pomóc tego uniknąć, prosimy o kontakt z nami.

Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą te dodatkowe koszty zakupu lub gotowości.

  • marka: Лесю
  • Materiał: Metalowe
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)